0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Издржливи Fashian Еластична Нето Перика Капа Црна Чипка Мала Плетенка Перика Капа За Висцерална Перика Продолжување Посебни Перика Капа За Жените Големина L/M/S удобно

Издржливи Fashian Еластична Нето Перика Капа Црна Чипка Мала Плетенка Перика Капа За Висцерална Перика Продолжување

DEN 386.40
Това е достапна

Износот

Спецификации : капа обемот 14.3 инчи, перика ширина : 0.3 инчен,.Косата стил : перика перика капа,Перика должина : 0.5 cm,Боја : Црна.Е применливо : егзотични и не-мејнстрим стил,персоналните и брзо да го промени обликот.Шифра број : L/M/S,Пакување големина : 10cm*5.0 cm*5.0 cm.Материјал : TP материјал, увезени еластична мрежа, 2.5 лабава ленти, увезени чипка од Јужна Кореја, а не жешка обоена.Ве молиме да обрнете внимание за да параметар информации на производот при купувањето на производот.

За стоката

Слична стока во категоријата