0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10 КОМПЈУТЕРИ Перика Капи Високо Еластична Перика Нето Водат Мрежа Перика Капа Перика Фиксација Додаток за Жените Шминка

10 КОМПЈУТЕРИ Перика Капи Високо Еластична Перика Нето Водат Мрежа Перика Капа Перика Фиксација Додаток за Жените

DEN 388.56
Това е достапна

Износот

Перика Капа е повеќе дише од порибување капа, одличен избор, да се носи во Лето.Помогне да се соберат на вашата коса во место, одлично во прикривање на малку потемна коса линија под перика, намалување на срам на косата течење надвор, погодно за шминка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Перика Капи Материјали : Најлон Спецификација : 10 торби на косата нето (една кеса содржи 2 парчиња коса нето) Цел : Погоден за перика фиксација Пакет Листата : 10 x Торба на Перика Капи . 【BREATHABILITY】Дише, ја апсорбира потта и помага да се задржи на косата во позиција, прекрасен додаток. 【ПРИРОДЕН ЕФЕКТ】Светлина и секако може да и уредно се врзуваат на косата, не е лесно да се забележи од страна на другите.Перика Капи им помогне соберат сите на вашата коса без разлика на вашиот имаат дебели или кратка коса, само се врзуваат конска опашка и да ја направат како рамни како е можно тогаш го носат. 【НАМАЛИ во ПОТРАГА】Изгледа природно и посебно дизајнирани за перика фиксација, вклучувајќи 10 кеси (20pcs) перика капи. 【BREATHABILITY】Дише, ја апсорбира потта и помага да се задржи на косата во позиција, прекрасен додаток.Удобен и полесно да ја направите вашата убавина стил кога во секојдневниот живот или посебен повод сака cosplay партија или партија шминка.Секоја перика капа со високо еластична еластичен бенд,една големина одговара на сите раководител големина, не е лесно да се лизга и нема да се чувствувате премногу тесни, одговара за мажи, жени, тинејџери и постари. 【ПРИРОДЕН ЕФЕКТ】Светлина и секако може да и уредно се врзуваат на косата, не е лесно да се забележи од страна на другите.Стави под облекуваат перики и се кријат на природна боја на косата и ќе не напушти лабава малку косата како нето капи се направи.Функција : 【НАЈЛОН ПОРИБУВАЊЕ КАПИ】Висок квалитет најлон материјал, еластична, погоден за повеќето фризури и големина.【НАЈЛОН ПОРИБУВАЊЕ КАПИ】Висок квалитет најлон материјал, еластична, погоден за повеќето фризури и големина.

За стоката

Слична стока во категоријата