0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Растеглив Перика Капа, Куполата Перика Капа Мека Водат Лесно Да се Носат со 5 Перика за Улога Игра Костими, Шминка

Растеглив Перика Капа, Куполата Перика Капа Мека Водат Лесно Да се Носат со 5 Перика за Улога Игра Костими, Шминка

DEN 345.36
Това е достапна

Износот

Направени од мека, дише, трајни и издржливи најлон материјал, да се чувствуваат удобно.Погодни за долги, кратки, исправи и кадрава коса и лесно може да се носи без алатки.Се водат перика капа, 24cm / 9.4 во главата обемот дијаметар.Совршен за летото носи.Лесно да се носат, погоден за улога игра, костими, шминка, итн., да се задржи вашата коса во место и да се спречи чешање и лизгање.Порибување перика капа дизајн, мека ткаенина да се направи скалпот многу дише, лесен за употреба.Функција : 1. Лесно да се носат, погоден за улога игра, костими, шминка, итн., да се задржи вашата коса во место и да се спречи чешање и лизгање.2. Погодни за долги, кратки, исправи и кадрава коса и лесно може да се носи без алатки.3. Се водат перика капа, 24cm / 9.4 во главата обемот дијаметар.Совршен за летото носи.4. Направени од мека, дише, трајни и издржливи најлон материјал, да се чувствуваат удобно.5. Порибување перика капа дизајн, мека ткаенина да се направи скалпот многу дише, лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Перика Cap Material : Најлон Количина : 5pcs Главата Обемот Дијаметар : Прибл. 24cm / 9.4 во Пакет Листата : 5 x Перика Капа.

За стоката

Item Type:
Wig Cap
Material:
Nylon
Quantity:
5pcs
Head Circumference Diameter:
Approx. 24cm / 9.4in
Package List:
5 x Wig Cap :

Слична стока во категоријата