0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моно База За Изработка на Перики Капа Швајцарската Чипка За Коса Topper Додатоци Затворање База Мрежи 13x4 Светло Кафеава

Моно База За Изработка на Перики Капа Швајцарската Чипка За Коса Topper Додатоци Затворање База Мрежи 13x4 Светло

DEN 400.56
Това е достапна

Износот

Изгледа многу природно и да се направи здрав.Проѕирна чипка боја одговара на вашата кожа.Римејк на коса линија за Божиќ cosplay перика.Одлична за правење целосна чипка перики, периметар чипка перики, затворање на фабрики, и frontals, едноставно губење на вентилацијата.Се однесува на било перика на одлуки и вложувања, можете да изберете различни големини и бои за да дизајн вашиот ексклузивни чипка перика.Пакет вклучуваат 1 buc чипка база Одличен квалитет чипка нето, силни и издржливи, дише, мека, вентилација.Се користи за ткаат вашиот сопствен чипка перики, затворање, toupee, чипка капи, итн.Соберат вашите загуби косата и да се направи перика себе само дома Ако ви треба капчиња, плетење алатки и вежби, pls слободно пратете ми е-маил.

За стоката

Слична стока во категоријата