0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DOITOOL 8pcs Прилагодливи Еластична Перика Бендови Шиење Перика Бендови Перика Капи Рака Перики Изработка на Алатки

DOITOOL 8pcs Прилагодливи Еластична Перика Бендови Шиење Перика Бендови Перика Капи Рака Перики Изработка на Алатки

DEN 568.80
Това е достапна

Износот

Убаво се заштити вашата коса кога носи перика и погоден за многу луѓе го користат.Пропадна отпорни, држете го вашиот добро и стабилна, лесно да креирате нова фризура, направи да изгледаат повеќе шармантна и убава.Убав подарок за вашите пријатели кои да носат перика, покажете им ја вашата љубов и грижа.Направени се од голема квалитетен материјал, издржливи и безбедни за употреба.Производот е во едноставен дизајн, но многу корисни и практични.Карактеристики Во Боја : Црна Материјал : Полиестер Големина : Околу 28. 00 X 2. 50 X0. 20cm/ 11. 00 X0. 98 X0. 08inch Пакет, Вклучувајќи - 8 x еластична бендови.

За стоката

Слична стока во категоријата