0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lurrose 6 Компјутери Перика Капи Еластична Мрежа Купола Капи Прилагодливи Коса Мрежа Мрежи Фризерски Додатоци за Човекот Жена Перики Одлуки

Lurrose 6 Компјутери Перика Капи Еластична Мрежа Купола Капи Прилагодливи Коса Мрежа Мрежи Фризерски Додатоци за

DEN 398.16
Това е достапна

Износот

перика коса капа Просечната големина, една големина одговара на повеќето; висока еластичност го прави супер растеглив и не е лесно да се деформира.перика коса капа Меки и удобни за носење, дише и грациозен.перика коса капа.Изработени од материјали за безбедно и долго време трае носат.перика коса капа Погоден за долга коса, кратка коса, исправи косата и curler коса.Мека перика со добра еластична е прилагодлив за да се вклопи во вашата глава удобно.Опис На Перика Може Да Направи Вашата Перика Прави Полесно И Да Се Заштити Вашата Коса Добро.Чувајте Ги Вашите Перика Чисти Во Меѓувреме Им Помага На Обезбедување На Вашата Природна Коса И Го Спречува Кршење.Изградени Цврсти, Еластичен, Трајни Напредни Материјал.Оваа Перика Се Чувствуваат Многу Меки, Удобни, Се Водат.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : Еластична Бенд - Големина : Околу 26 x 20 x 1cm - Изработени од материјали за безбедно и долго време трае носат.- и удобен за носење, дише и грациозен.- перика со добра еластична е прилагодлив за да се вклопи во вашата глава удобно.- Погоден е за долга коса, кратка коса, исправи косата и curler коса.Пакет Вклучувајќи 4 х нето капи.

За стоката

Слична стока во категоријата