0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жените/Teen Православна Крстот Pendant, Sterling Silver со 20 Родиум Позлатен Синџир

Жените/Teen Православна Крстот Pendant, Sterling Silver со 20 Родиум Позлатен Синџир

DEN 1031.76
Това е достапна

Износот

ГОЛЕМИНАТА : 1 1/4 инчи x 1 1/16 инч.КВАЛИТЕТ : произведено во САД.Овој врвен квалитет pendant е направен од Вистински .925 Фунта Сребро.СИНЏИР се ВКЛУЧЕНИ : Оцрни Отпорни 20 инчи родиум позлатен синџир со затворач.ИСКУСТВО : Најдобрите Квалитет Накит.Американската Занаетчии.Произведено во САД. 20" Родиум Позлатен Синџир & Затворач.

За стоката

Слична стока во категоријата