0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LLFF Јога Мат Рек Складирање Количка, Јога Мат Носителот Кошница со Тркала, Вежба Јога Душеци Стојат Организатор, Home/Тренингот Соба/Салата, Црна

LLFF Јога Мат Рек Складирање Количка, Јога Мат Носителот Кошница со Тркала, Вежба Јога Душеци Стојат Организатор,

DEN 254.40
Това е достапна

Износот

【6 Јога Складирање Рек】Задржи соби, entryways, и гаражи уредни и чисти со овој спорт складирање решетката. 【Голем Капацитет】80×50×70cm/31.5×19.7×27.6 инчен, решетката продавници до 6 пена ролки или јога душеци. 【Трајни Челик 】Направен од Високо-квалитет ладно валани челик, од жица со трајни рѓа-отпорни заврши.Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа. 【Lockable Тркала】Оваа Јога Мат решетката е удобен и лесен за инсталирање, 4 подвижен 360° тркала, со сопирачки за да ја заклучите јога мат за чување , а со тоа го обезбеди вашиот safetwithout било tools. 【Задоволство Гарантира】Ако имате било производ поврзани прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме и се реши за вас во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата