0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Возен Кат Јога Мат Багажник, Голем 5 Тиер Слободни Стои Чување на Екранот Количка, за 20 Пена Ролери Организатор Стојат, Блек Метал Носителот

Возен Кат Јога Мат Багажник, Голем 5 Тиер Слободни Стои Чување на Екранот Количка, за 20 Пена Ролери Организатор

DEN 1723.20
Това е достапна

Износот

1. Анти- ' рѓа Материјали : се Направени од издржлив и одржлив метал за безбедно да навивам далеку вашата јога мат и пена ролки. 2. Големина на : 40×50×97cm(L × W×H ), Кат јога мат полица може складирање 20 ролери душеци. 3. Самостојна Стои : Зачувајте ги вашите скапоцени подот простор во вашиот мал дом салата подесување или јога студио.чувајте ги вашите пилатес & јога душеци, салата душеци и повеќе уредни. 4. Брз и Лесен за Употреба : Нема потреба да се соберат, само да се стави на теренот за да го користите.ова мора да се има гаража салата опрема доаѓа со монтажа хардвер. 5. Мулти-Цел : да се Чува на вашата јога душеци, тренингот мат, пена, ролки, коленото поддршка мат организира со нашиот кат управување со леснотија.Идеален за станови, condos, dorm соби, гаража салата, тренингот соба и повеќе. - Не ти Требаат Екстра Простор за Вашите Вежби и Јога Мат, Чувајте Ги на Дофат за да Лесно го Зграби..Решавање на Вашата Организација и Складирање Проблеми!- Чувајте вашиот дом тренингот простор уреден и убава со чување на вашите вежби и јога мат, пена, ролки, бендови, и многу вежбање додатоци.- Тип : Самостојна Јога Мат Складирање Cart Feature : Организатор Материјал : Iron Color : Black Weight : 6 кг - Пакет List Yoga Мат Складирање Рек × 1 (не се вклучени мат)- Функција : Брзо и лесно installation High оптоварување capacity Waterproof анти- ' рѓа и dustproof за лесно чистење Совршен за домашна теретана или во фитнес класа употреба - треба да се Напомене:ве Молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)Во боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни.

За стоката

Слична стока во категоријата