0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Crabe Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Crabe Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

DEN 815.76
Това е достапна

Износот

7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.Печати на враќање превозот етикета.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

За стоката

Слична стока во категоријата