0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Teocera тави, Оброците Јадење, Порцелан Bakeware Сет, Правоаголни Лазања Тави за Готвење, Кујна, Вечера Партии, Двојно се Справи, Сет од 2

Teocera тави, Оброците Јадење, Порцелан Bakeware Сет, Правоаголни Лазања Тави за Готвење, Кујна, Вечера Партии,

DEN 647.76
Това е достапна

Износот

ПРАВОАГОЛНИ тави ПОСТАВЕТЕ - Teocera тави поставете карактеристики уникатен дизајн за пријатно времето за печење.Извонреден екранот може да биде поставен декорација дури и на дело во вашата трпезариска маса и кујна.во вашата трпезариска маса и кујна.РАЗНОВРСНА USE - тави поставете ги содржи 2 различни големини, така што сите на вашите печење потреби беа опфатени со овој сет!Идеален за изработка и делење на леб, шпагети, gratin, печено месо, лазања, јадења, пусти, десерти, и повеќе — се пече, служи, продавница, и за да одмрзнете и сите во еден сад.РАЧКИ ДВОЈНО ДИЗАЈН - На печење тави беа дизајнирани со двојно рачки, што ги прави лесно да се отстрани од рерна да се табелата.И рачки имаат fluted дизајн кој прави да не се лизга.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - Нашите Оброците тави е Nonstick и Мазна Глазура отпорен на лепење или flaking, лесно да се чисти со машина за миење на садови или рака мие со сапун и вода.Направени од премиум храна-одделение порцелан, безбедни за dishwashers, ладилник, микробрановите, и печки.Се ЈАДЕ СО ДОВЕРБА, ЌЕ се СПРАВИ со ОСТАТОКОТ - Ние обезбедуваат супериорен квалитет на производите и одличен услуги на клиентите.Било прашања може да имате ве молиме контактирајте со нас, како што е нашата Поддршка на Корисниците на претставници се секогаш подготвени.

За стоката

Слична стока во категоријата