0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Wedgwood Вера Bande Goblet Пар

Wedgwood Вера Bande Goblet Пар

DEN 1200.48
Това е достапна

Износот

Произведени од страна на Познатиот Луксузен Бренд Waterford.Рака Мие.Увезени.Кристал.Дизајниран од страна на Вера Ванг.Со дизајн кој го слави резервни едноставност, Вера Bande stemware и giftware exalts на Модернисти етос.За Модернисти, Вера Bande flatware е едноставен, елегантен и за сите агли.

За стоката

Слична стока во категоријата