0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
48 парчиња Земја Сончоглед Елени Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички, Коверти, Кутии за Празник, Роденден, Божиќ

48 парчиња Земја Сончоглед Елени Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички,

DEN 1747.20
Това е достапна

Износот

Пакет од 48 Грофот : ЗЕМЈА СОНЧОГЛЕД ЕЛЕНИ Налепници - 1.Леле вашите пријатели и семејства со природни налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти, или дури и приходи.2" дијаметар.за Божиќ Празнична Прилики каде што сакате да го Изразат Нешто Посебно.Големина : 1,2 инчи Убава и професионални етикети со деликатна дизајн и светла боја, слатки и интересни, додадете убаво декорација на пакети и конверзација!Овие празник налепници може да биде дадена како подарок за пријатели, семејство, роднини, студенти и слично.ОНА што МОЖЕ да се КОРИСТАТ ЗА : Scrapbooks Дигитални Scrapbooking / Картичка дизајн/ Подарок кутии / ви Благодариме картички / Партија décor/ тегли за Конзервирање/ Наставник Листови / Везови / Дигитална техника на Колаж Листови / Стационарни / Invitations / Како Печат на ковертот / Банери / Ѕид уметност / Хартија занаети / Везови/Фото албуми и многу, многу повеќе!.

За стоката

Слична стока во категоријата