0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1.5 инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, Лепило Злато Фонт се Заблагодарам на Вашиот Налепница за Бизнис, Идеален за Пекарница, Трговцит

1.5 инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, Лепило Злато Фонт се Заблагодарам на Вашиот

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Ви благодариме Налепници се Тркалаат Пакетот Вклучува : 1.5 инчен круг налепници, 2 фонт дизајни. "ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис" glitter златна фолија фонт печатени на секоја црна заблагодарам на налепница.Лесно се Држи и Кора исклучување : Нашата ви благодариме на мал бизнис налепници се добри само-лепило, Само излупете ги од тек и може да се држиме цврсто било каде ви се допаѓа, вклучувајќи вреќи, картон, стакло, кутии, пластика, метал и повеќе.Широк Спектар на Користени : "Благодарам налепница" лесно може да се постави на било површини место што треба да се заблагодарам на вас, како што се меур mailers, подарок кеси, меур коверти, честитки, цвет букети, парцели, бонбони чанти, и повеќе.Одличен Начин за да Додадете Личен Допир : Вашиот Совршен ви благодариме обичај налепници за да додадете личен допир на вашите предмети.Можете да изберете една единствена ви благодариме на етикетата за да ги за секој од вашите клиенти,носат добар впечаток на вашиот costumers, оди долг пат за градење на долготрајни односи со клиенти.Задоволство Гаранција : Ако не сте задоволни по купување на овие бизнис благодарам налепници, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде најмногу задоволителен резултат.

За стоката

Слична стока во категоријата