0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
48 компјутери Убава Нежна Розова Зголеми Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички, Коверти, Кутии за Празник, Роденден, Божиќ

48 компјутери Убава Нежна Розова Зголеми Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички,

DEN 1555.20
Това е достапна

Износот

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ НАЛЕПНИЦИ : Тоа може да биде објавено на секое место дека треба налепници етикети.Пакет од 48 Грофот : УБАВА НЕЖНА РОЗОВА ЗГОЛЕМИ Налепници - 1.ШИРОКА УПОТРЕБА : Совршен за Дом, Канцеларија, Пекарница, Занаети, Подарок кутии, тегли за Конзервирање, Покани, ви Благодариме картички, Scrapbooking, Занаети, Ѕидови, Канцелариски материјал, итн.Големина : 1,2 инчи Убава и професионални етикети со деликатна дизајн и светла боја, слатки и интересни, додадете убаво декорација на пакети и конверзација!Овие празник налепници може да биде дадена како подарок за пријатели, семејство, роднини, студенти и слично.Погодна за многу мазни површини, може да се држи добро за коверти, трговијата на мало продавница хартија за вреќи, кутии, шишиња, пластични, метални, итн.Леле вашите пријатели и семејства со природни налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти, или дури и приходи.за Божиќ Празнична Прилики каде што сакате да го Изразат Нешто Посебно.

За стоката

Слична стока во категоријата