0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tsorryen 1 Тркалаат Едноставен Дизајн Среќни Празници Писма Борови Печати Етикета Налепници Занает

Tsorryen 1 Тркалаат Едноставен Дизајн Среќни Празници Писма Борови Печати Етикета Налепници Занает

DEN 1204.80
Това е достапна

Износот

Пакетот Вклучува : 1 x Pc Етикета Налепници.Димензија : 2.5 cm/0.98 во.Функција : Едноставен дизајн, едноставни и стилски декорација, декорација на разни ракотворби.Предности : Направен од високо квалитетни материјали, тоа е ,деликатна дизајн и висок квалитет.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме 120% услугата. 1 Тркалаат Едноставен Дизајн "СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ" Писма Борови Печати Етикета Налепници Занает се Тркалаат По Канцелариски материјал Лепила Запечатување Оркестарот Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1 Roll "СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ" букви печати налепници по тркалаат, убави цвеќиња, чипка налепница.Едноставен дизајн, едноставни и стилски декорација, декорација на разни ракотворби.Направени од високо-квалитет лепило за хартија, површината водоотпорен, совршено се користи како sealer.Супер симпатична налепници, убаво како доста екстра да декорирање за сите работи.Спецификација : Тип : Етикета Налепници Материјал : Kraft хартија Апликации : за Подароци Занает рачно изработени Канцелариски Запечатување Печење Декорација Карактеристики : Етикета Налепници, Едноставен Дизајн, Занает, Канцелариски материјал, Лепила Запечатување, Печење Хартија Налепници Димензија : стан.2.5 cm/0.98 во Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Етикета Налепници.

За стоката

Type:
Label Stickers
Material:
Kraft paper
Applications:
for Gifts Craft Handmade Stationery Sealing Baking Decoration
Features:
Label Stickers, Simple Design, Craft Stationery, Adhesive Sealing, Baking Paper Stickers
Dimension:
app.2.5cm/0.98in
Color:
As picture show
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Pc x Label Stickers :

Слична стока во категоријата