0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
【RERERPTG】【Подготвени Акции】 500 Парчиња/Тркалаат Kraft Хартија Божиќ Налепници се Тркалаат Круг Лепило Среќен Божиќ Тагови, Налепници Божиќ Бело Фонт Налепница

【RERERPTG】【Подготвени Акции】 500 Парчиња/Тркалаат Kraft Хартија Божиќ Налепници се Тркалаат Круг Лепило Среќен

DEN 226.56
Това е достапна

Износот

Добра алатка за декорација и запечатување.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Мулти-цел Божиќ налепница roll : Тоа може да се стави на било кое место каде што налепница етикета е потребно.Мулти-цел Божиќ налепница roll : Тоа може да се стави на било кое место каде што налепница етикета е потребно.Вашите пријатели и семејството ќе ги сакал.Ги импресионира вашите клиенти.Само солза го исклучите и се држи со лепило, или тоа може да биде лесно да се отстрани, погоден за дома, на училиште и користење.Тоа може да се користи за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, коверти, подарок картички, итн.Ги импресионира вашите клиенти.49 во answer : ___________________________ note : 1.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Пакување количина : ќе добиете 500 парчиња/тркалаат на Божиќ налепници.Количината е доволно голем за да ви помогне да ги искажете вашите благослов на вашите пријатели и семејството.Пакетот Вклучува : 500 Компјутери/Тркалаат Божиќ Налепница Спецификации : Материјал : Лепило Налепница+Paper Size : 2.8 cm Етикета Дијаметар : 2.Празник атмосфера : Овие Божиќ налепници се создаде празнична атмосфера припаѓаат на Божиќ, на тој начин што вашата партија повеќе привлечни и забавни.

За стоката

Слична стока во категоријата