0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FUNWALTILES Ви Благодариме за Вашата Нарачка 500pcs Свадба Подарок Декорација Mail Пломби се Тркалаат Labels Налепница Круг 1

FUNWALTILES Ви Благодариме за Вашата Нарачка 500pcs Свадба Подарок Декорација Mail Пломби се Тркалаат Labels Налепница

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

500pcs/ролна,секоја етикета налепница diamater е 1"=2.5 cm.Лесен за употреба,само лупам и стап,само лепило.Тоа е добар избор да се држиме за пакување на производот кој може да се користи како поздрав картичка.Исто така, тоа може да биде печати налепница за вашиот packgaing.Тоа може да биде и употребата на свадба подарок,торта кутија,бонбони торба,подарок торба,цвет букети и на друго место.ЗАБЕЛЕШКА : боја можеби посветли или потемни поради различни PC екранот.Ве молиме да го признае нашиот бренд "FUNWALTILES" при купување на tapestry.FUNWALTILES Убава Тркалаат Labels Налепница.Функција : 500pcs/ролна,секоја етикета налепница со дијаметар од 1"=2.5 cm.Лесно да се примени,само лупам и стап,само лепило.Тоа е добар избор да се држиме за пакување на производот кој може да се користи како поздрав картичка.Исто така, тоа може да биде печати налепница за вашиот пакување.Тоа може да се користи на пратката,бонбони торба,подарок торба,цвет букети и други производ.Белешки : боја можеби посветли или потемни поради различни PC екранот.

За стоката

Слична стока во категоријата