0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ви благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, Од 1,5 Инчен Ви Благодариме Налепници се Тркалаат, 500pcs Ви Благодариме Labels По Тркалаат за Продавница, Паке?

Ви благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Налепници, Од 1,5 Инчен Ви Благодариме Налепници се Тркалаат,

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Ви благодариме Налепници се Тркалаат Пакетот Вклучува : 1.5 инчен Круг Налепници, 500 labels по ролна со "благодарам за поддршката на мојот мал бизнис" glitter златна фолија фонт печатени на секоја црна заблагодарам на налепница.Лесно се Држи и Кора исклучување : Нашата ви благодариме на мал бизнис налепници се добри само-лепило, само излупете ги од тек и може да се држиме цврсто било каде ви се допаѓа, вклучувајќи вреќи, картон, стакло, кутии, пластика, метал и повеќе.Широк Спектар на Користени : Овие црното злато ви благодариме налепници може да биде лесно да се постави на било површини место што треба да се заблагодарам на вас, како што подеднакво совршено како налепница етикети за бизнис, бизнис налепници за рачно изработени стоки, бизнис бутик кеси, пекарница налепници, свадба налепници.Одличен Начин за да Додадете Личен Допир : Вашиот Совршен ви благодариме обичај налепници за да додадете личен допир на вашите предмети и оди долг пат за градење на долготрајни односи со клиенти.Задоволство Гаранција : Ако не сте задоволни по купување тези бизнис налепници, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде најмногу задоволителен резултат.

За стоката

Слична стока во категоријата