0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
48 компјутери ПЧЕЛА Љубов Симпатична Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички, Коверти, Кутии за Празник, Роденден, Божиќ

48 компјутери ПЧЕЛА Љубов Симпатична Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички,

DEN 2107.20
Това е достапна

Износот

И лесно да се држиме и кора од надвор и не остави остатоци на површината.ОНА што МОЖЕ да се КОРИСТАТ ЗА : Scrapbooks Дигитални Scrapbooking / Картичка дизајн/ Подарок кутии / ви Благодариме картички / Партија décor/ тегли за Конзервирање/ Наставник Листови / Везови / Дигитална техника на Колаж Листови / Стационарни / Invitations / Како Печат на ковертот / Банери / Ѕид уметност / Хартија занаети / Везови/Фото албуми и многу, многу повеќе!.СИЛНА самолепливи НАЛЕПНИЦИ : Овие етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.2" дијаметар.Големина : 1,2 инчи Убава и професионални етикети со деликатна дизајн и светла боја, слатки и интересни, додадете убаво декорација на пакети и конверзација!Овие празник налепници може да биде дадена како подарок за пријатели, семејство, роднини, студенти и слично.Добра алатка за декорација и запечатување може да се примени за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, коверти, подарок картички, и така натаму, само тргни го исклучите и се држи со лепило назад, исто така, може да биде отстранета лесно.чиста површина.Пакет од 48 Грофот : ПЧЕЛА ЉУБОВ СИМПАТИЧНА Налепници - 1.Само излупете го и држи ги на местото каде сакате, многу лесно да лупам надвор од поддршка, и се држи цврсто на било која површина.ИЗДРЖЛИВИ и СИГУРЕН : овие празник налепници се направени на квалитет на хартија со самолепливи, издржлив и нетоксичен, безбеден за користење и не е лесно да се падне, јасно се печати во светли бои, може да трае долго време се користи.Сет од 48 ПЧЕЛА ЉУБОВ СИМПАТИЧНА Плик Фоки, Налепници, Етикети, Decals.Погодна за многу мазни површини, може да се држи добро за коверти, трговијата на мало продавница хартија за вреќи, кутии, шишиња, пластични, метални, итн.за Божиќ Празнична Прилики каде што сакате да го Изразат Нешто Посебно.Направен во САД.Совршен за тематските настани и секојдневна употреба.Леле вашите пријатели и семејства со природни налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти, или дури и приходи.

За стоката

Слична стока во категоријата