0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
180 Парчиња 2021 Дипломирањето Налепници 1.2 Инчи Само Лепило Congrats Град Партија Decal Корист Labels Чоколадни Бонбони Плик Печати Етикети за Дипломирањето Партија Материјал

180 Парчиња 2021 Дипломирањето Налепници 1.2 Инчи Само Лепило Congrats Град Партија Decal Корист Labels Чоколадни

DEN 2162.40
Това е достапна

Износот

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА£ºYou ќе добиете 180 парчиња дипломирањето, налепници, 15 листови на налепници по пакет; Секој лист содржи 12 парчиња налепници; Овие дипломирањето налепници се лесно да одговара на повеќето дипломирањето партија декорации и додатоци, убаво за вашиот дипломирањето партија украсување, подароци виткањето, покана плик запечатување и така натаму.САМО ЛЕПИЛО : Квалитет лепило им овозможува на овие налепница labels да се закачите на цврсто на било која површина, без да остават остатоци.УНИКАТЕН DFESIGN : Дизајниран со креативен модел со 2021 Дипломирањето Капа и писмо за печатење, pasting етикети на подарок кутија за да ја изразат својата благодарност.ГОЛЕМИНА : Секој налепница мерки 1.18 инчен дијаметар, соодветна големина за да се печат работи и додадете убаво декорација на допир, фитинг за чоколадо запечатување, 2021 партија корист подароци или дипломирањето бонбони услуги, дипломирањето покани запечатување, подароци виткањето и така натаму.MULTIPRUPOSE-УПОТРЕБА : Дипломирањето налепница labels може да се примени за да се запечатување дипломирањето покани, совети картички или подароци, bookmarks (ознаки), бележник, или како дипломирањето подарок етикета, чаша вино, налепници, итн.Карактеристики : Материјал : PVCSize : 3 x 3cm Designed со креативен модел со 2021 Дипломирањето Капа и писмо за печатење, pasting етикети на подарок кутија за да ја изразат својата благодарност.Идеален за подарок завиткување, дипломирањето партија услуги, scrapbooking, ви благодариме картички, дипломирањето подароци.Пакетот Вклучува : 180 x дипломирањето налепници.

За стоката

Слична стока во категоријата