0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mercei Ви Благодариме Налепници со Сина Позадина и Широк Мат Злато-фолија Прстен; 4 Домот на Ракопис Фонт Дизајни; 500 компјутери Класичен Круг Лепило Labels по Тркалаат; Ши

Mercei Ви Благодариме Налепници со Сина Позадина и Широк Мат Злато-фолија Прстен; 4 Домот на Ракопис Фонт Дизајни;

DEN 1728.00
Това е достапна

Износот

ОКО ФАЌАЊЕ ДИЗАЈН : Овие благодарам налепници се класичен тркалезна форма.Сина позадина и мат злато фонтови се елегантна и луксузна.Важно:Голема површина користи на злато печат прави овие налепници се погледне неверојатно око фаќање.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Налепници се од економска и ефикасен начин да се вклучат во лични и бизнис проекти.Тие можат да се користат роденден, свадба, мал бизнис промоција.Прекрасна декорација за envelops, пакување, меур mailers, кутии, картички и подароци.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Специјални лепило,ако позиција не е во ред, можете да го отстраните лесно и без остаток на лепак.Но, како времето одминува, тоа ќе биде вметнат цврсто.Тие може лесно да се вметнат на хартија, пластика, стакло, дрво и метал.БЕЗБЕДНОСТ & ЕКОЛОШКИ : Овие налепници се користи вода-базирани лепило, хартија без филм-laminating, тие се лесно да се солза и лесно да се распаѓаат во природа со вашиот хартија за пакување заедно.Само дизајн и форма се избегне отпад предизвикани од стилот меша.ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА : 500 парчиња налепници по грбовник, од 1,5 инчен дијаметар.

За стоката

Слична стока во категоријата