0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
48 компјутери Убава Канадски Goose Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички, Коверти, Кутии за Празник, Роденден, Божиќ

48 компјутери Убава Канадски Goose Налепници Плик Печати Labels Круг Ознаки, Марки Налепница за Подарок Картички,

DEN 1675.20
Това е достапна

Износот

Пакет од 48 Грофот : УБАВА КАНАДСКИ GOOSE Налепници - 1.2" дијаметар.СИЛНА самолепливи НАЛЕПНИЦИ : Овие етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.Леле вашите пријатели и семејства со природни налепници на вашите производи, вреќи, кутии, пакети, коверти, или дури и приходи.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ НАЛЕПНИЦИ : Тоа може да биде објавено на секое место дека треба налепници етикети.Добра алатка за декорација и запечатување може да се примени за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, коверти, подарок картички, и така натаму, само тргни го исклучите и се држи со лепило назад, исто така, може да биде отстранета лесно.ИЗДРЖЛИВИ и СИГУРЕН : овие празник налепници се направени на квалитет на хартија со самолепливи, издржлив и нетоксичен, безбеден за користење и не е лесно да се падне, јасно се печати во светли бои, може да трае долго време се користи.Само излупете го и држи ги на местото каде сакате, многу лесно да лупам надвор од поддршка, и се држи цврсто на било која површина.ШИРОКА УПОТРЕБА : Совршен за Дом, Канцеларија, Пекарница, Занаети, Подарок кутии, тегли за Конзервирање, Покани, ви Благодариме картички, Scrapbooking, Занаети, Ѕидови, Канцелариски материјал, итн.за Божиќ Празнична Прилики каде што сакате да го Изразат Нешто Посебно.

За стоката

Слична стока во категоријата