0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Амазон Основите Ripstop Тркала Duffel, 30 Инчен - Црвена

Амазон Основите Ripstop Тркала Duffel, 30 Инчен - Црвена

DEN 2759.76
Това е достапна

Износот

Надворешните димензии (вклучувајќи тркала) : 32.5 x 16.5 x 14.5 инчи; Внатрешни димензии : 29.5 x 13.5 x 4.5 инчи.Внатрешни работи капацитет : 92 Литри.Тежина : 10.9 lbs.Тркала duffel во црвено за патување во удобно, удобен стил.Издржлив дизајн; 100% полиестер врвот; страни и база изработени од 1680 D ripstop и 210 D обвивка.Повеќе zippered пред и главни прегради за лесно организирање и безбедно складирање.Исправени, телескопски се справи и во линија тркала се обезбеди непречено мобилност.Мерки 32.5 инчи долг; поддржан од страна на Основите ограничена од една година гаранција.Боја : Црвена | Големина : 30".

За стоката

Слична стока во категоријата