0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GKH Vithoba Ајурведа Премиум Паста за заби 150G. - Pack 2

GKH Vithoba Ајурведа Премиум Паста за заби 150G. - Pack 2

DEN 2064.00
Това е достапна

Износот

Ајурведа Забната Паста е преполна со Ајурведа состојки кои ќе ги реши сите на вашите заби и непца поврзани прашања.Овие активни Ајурведа елементи како Етерични Масла,Природни Калциум, Neem и Tulsi.Секојдневна употреба на забната паста доведува до заштита од бактерии.Vithoba Ајурведа Премиум Паста за заби 150 G. - Пакет 2.

За стоката

Слична стока во категоријата