0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GKH К. П. Namboodiri е Заб Прав-Strong - 80 Грам (Ајурведа Toothpowder 4 Парчиња)

GKH К. П. Namboodiri е Заб Прав-Strong - 80 Грам (Ајурведа Toothpowder 4 Парчиња)

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

Рецепт За Овој Заб Во Прав Бил Откриен Од Античките Ајурведа Текстови Од Кралската Лекар Kochukuttan Thampuran На Kodungalloor Kovilakam, На Erstwhile Принцовска Држава Во Керала.Dantadhavanachoornam Се Уште Е Подготвен Според Овој Чувана Тајна Формули.Тоа Содржани Амла, Црн Пипер, Карамфил, Bhasma Итн.К.Стр.Namboodiri е Dantadhavanachoornam (Ајурведа Toothpowder) Е Комбинација На Време Чест Лековити Билки.Овие Специјални Состојки Се Борат Забни Болести, Зајакнување На Имунитет, Зајакнување На Непцата, Додадете Свежина На Здивот И Да Даде Прекрасен Pearly Бел Сјај На Забите.

За стоката

Слична стока во категоријата