0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mato & Hash Бебе Панталони | Симпатична Бебе Облека за Бебе Облека | Момчиња & Девојки

Mato & Hash Бебе Панталони | Симпатична Бебе Облека за Бебе Облека | Момчиња & Девојки

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

За среќа, Mato & Hash овозможува голема удобност и бебе облека флексибилност со овие повлече на бебето панталони!100% памук, мека, издржливи се изгради овозможува на вашето дете да се истражуваат без иритација или непријатност за нивните нозе.Вашето дете ќе биде во можност да ползи и да се истражуваат што тој или таа е угодно.УДОБНОСТ - Овие бебе панталони се изработени од 100% памук, обезбедувајќи одлична удобност за вашето бебе.Мека растеглив корселе овозможува и поддршка за да се задржи панталони над половината, додека се уште не дозволувајќи им на оние целосна tummies да се одморат лесно по оброци.Се чувствуваат слободни да се акции за вашиот малку еден гардероба!.Наоѓање удобно, симпатична бебе облека за вашето бебе не е секогаш лесно.Вашето дете ќе биде во можност да се движат и се водат сепак тие желба.Се повлече На затворање.Мека, растеглив корселе ќе обезбеди поддршка, додека сеуште се удобно доволно за да го задржи вашето дете среќни.Панталони ќе ги покрие вашите детето колена за да се заштитат од руг горат додека индексирање на тепих!На лесни одговара обезбедува 'слободни' се чувствуваат така што вашето дете може да се движи во било кој начин тие желба.Речиси секоја боја што ви треба е на располагање за да одговара на сите симпатична бебе облека може да се мисли на.МЕША и НАТПРЕВАР - На Mato & Hash бебе панталони се достапни во 9 различни бои.МОБИЛНИ и ЛЕСЕН - Овие се повлече до панталони за бебиња се идеални за мали деца на-на-потег.ИДЕАЛЕН ЗА ПЕЛЕНА ПРОМЕНИ на меките растеглив корселе им овозможува на овие бебе панталони за да се собере во текот крпа пелени удобно.Панталони се исто така многу лесно да се повлече и исклучување за брз пелена промени!.КВАЛИТЕТ и ВРЕДНОСТ - Mato & Hash дава одличен квалитет и вредност како и секогаш со овие бебе панталони.На 9 различни бои, кои нашето бебе панталони дојде во обезбеди вкус вашиот доенчиња гардероба, што ќе ви овозможи да се меша и натпревар на овие панталони со различни капи, чевли, блузи, или дури и да се слој на врвот на onesies да се направи cutest бебе облека!Со големината на располагање од 3 Месеци до 24 Месеци, Mato & Hash има се што ви треба да се облекуваат вашето дете се додека тие можат да се облекуваат себе!Ние, исто така, имаат бебе капи, и бебе onesies за да одговара на боите на вашата облека!За многу прифатлива цена, бебе облека се совршено се вклопуваат за вашето дете, пријатели дете, дури и одличен подарок за бебето тушеви!.

За стоката

Слична стока во категоријата