0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Deconovo Сиво Затемнување Завеси за Дневна Соба - Grommet Завеси 63 Инчен Должина, Бран Точки и Линија Шема (52W x 63L Инчен, Сива, 2 Панели)

Deconovo Сиво Затемнување Завеси за Дневна Соба - Grommet Завеси 63 Инчен Должина, Бран Точки и Линија Шема (52W

DEN 863.76
Това е достапна

Износот

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ - На декоративни затемнување завеси дојде во сет од 2 панели, секој мерење 52 Wx63 L инчен и 2 појавување солидна боја се врзува на грбот.Со 8 нерѓосувачки сребро grommets по panel мерење 1.6 инчен внатрешен дијаметар секој, овие завеси се достапни во различни бои и големини.ДИЗАЈН и ТЕКСТУРА - Deconovo затемнување панели се изработени од 100% висококвалитетен полиестер ткаенини.Увезени, секој blockout завеса панел има фолија печатени бран линии со точки шема и тие се свиленкаста, мека, драпериите и мека на допир.BLACKOUT ЕФЕКТ - Овие соба затемнување завеси попречи на сончева светлина од добивање во секоја соба во секое време.Додадено на светлината блокирање функции, овие завеса drapes обезбедуваат најголема заштита на приватност, како тие да не се види преку.ЗГОЛЕМЕНА УДОБНОСТ - Нашите термички изолирани завеси помогне во зачувување на енергија чини како тие да се намали износот на топлински загуби во ладилникот месеци и се одразуваат на топлина во текот на летото.Овие заштеда на енергија завеси се звучна бариера која намалување на бучава од зафатени улиците или бучни соседи.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - За погодност, се препорачува рака мие.Измијте подолу 86 F.Не кајгана и не ја собори сува, ниско ниво на железо.Не користите ткаенина омекнувач за заштита на ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата