0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Manfei Кул Гејмер Прозорец Drapes за Спалната соба Дневна Соба Видео Игра Контролер Прозорецот Третман Модерна Gamepad Прозорец Завеси Grommet Врвот Микрофибер Ткаенина 2 Пане?

Manfei Кул Гејмер Прозорец Drapes за Спалната соба Дневна Соба Видео Игра Контролер Прозорецот Третман Модерна

DEN 1199.76
Това е достапна

Износот

На високо-одделение кадифени ткаенини. ✿【Завеса Поставите】 : Сет вклучува 2 панели на 52 W x 90 L инчен секој.Машина перат во нежни циклус и ладна вода, не кајгана.Топло железо и собори сува на ниски температури. ✿【Grommet Изградба】 : Секоја завеса панел има сребрена пластична grommets на врвот.Секој grommet внатрешен дијаметар е 1.8 инчен и надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, може да се спореди со повеќето прачки.Лесно да се откажам, и слајд непречено. ✿【Функции】По Слушате клиент гласот и повратни информации , имаме подобри структурата на завеса , со користење на Високо-одделение кадифени ткаенини, мека и кожа-пријателски.Сега Нашата завеси може да блокира 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темна боја функционира подобро од светла боја).Верувам дека Тоа може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење.(lt НЕ е затемнување завеси/светлина блокирање завеси/заштеда на енергија завеси). ✿【Одличен Подарок】модерната мода новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца.Овој прозорец третмани во собата е исто така погоден за сите сезони.Тоа исто така може да се користи како фестивал подарок за вашето семејство и пријатели.Како ноќта на Вештерките,Црн петок,Сајбер понеделник,Божиќ, Роденден,Свадба Годишнина,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,на Мајката Ден,итн,ќе се допаѓа ). ✿【Мулти-цел】 : Нашата шик печатени завеси се со јасни дизајни и светли различни стилски бои.Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Завесата панел се совршени за Возрасни Деца Тинејџерски Младите Момчиња и Девојки, Жени Човек Дома Соба,Дневна Соба,Спална соба,Dorm Соба,трпезарија и Расадник Соба.Боја : Мулти 32 | Големина : 104 W*90 L инч.

За стоката

Слична стока во категоријата