0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Левиевите Мажите Изми Памук Воена Јакна

Левиевите Мажите Изми Памук Воена Јакна

DEN 1632.96
Това е достапна

Износот

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Центар пред скриен патент со snap куќишта; Две градите џебови со snap куќишта; кант градите патент џеб и две пониски велт џебови; скриени внатрешни работи џеб за додадени складирање и безбедност.СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : јака Застане со прилагодливи патент детали; прилагодливи snap ракави и epaulettes на рамената за дополнителна удобност; внатрешните quilted обвивка.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : 100% памук ткаенини овозможува јакна да биде лесен и совршен главен дел во секој човек плакарот; Ова е оди-да јакна за преминот преку сезони.Мода напред стојат јака и шест функционирање џебови ќе го направат вашиот нов оди да јакна.Совршен за секојдневна облека со вашите омилени левиевите фармерки.

За стоката

Слична стока во категоријата