0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На Премиум Пак Сигнал Контрола Switch Контрола на Крстарење Switch Мулти-Функција Switch Компатибилен со Volvo VNL В.Н.Е 2005-2012 Тешки Камион 978-5501 20399170 20479584

На Премиум Пак Сигнал Контрола Switch Контрола на Крстарење Switch Мулти-Функција Switch Компатибилен со Volvo

DEN 1151.76
Това е достапна

Износот

【Возило Fitment】Компатибилен со Volvo VNL/В.Н.Е Камион 2005-2012 (D11/12/13/16/ISX15.0 Моторот). 【Вклучите Функцијата】Да се "Претвори Сигнал" ✔ "Светлата Зрак Промени" ✔ "del torrente, Брзина на Прилагодување" ✔ "CC Контрола на Крстарење" ✔ "Еден Висок Греди Flasher" ✔ "Latching Висока Греди Оператор" ✔ "Опасност Светлата Оператор" ✔. 【Спецификација】Конектор Тип : 14 Игли; Терминал Напишете : Машки; Индикатор Ознаки Боја : Бела; Fitment Тип : Директна Замена; Поставување на Возило : под левата страна на управувачот. 【Референтен Број】978-5501, 20399170, 20479584, 20701049, 20797838, 3944025. 【Купи со Доверба】1 Година Неограничен-километражата Гаранција за Квалитет-Ние исклучително вредност за вашето задоволство и се стремиме да ви обезбеди добар шопинг exprience.Било какви дополнителни прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.VNL 2005-2012 База Директно Камион - Долго Conventional VNL 2005-2012 База на Трактор Камион - Долго Conventional Engine Тип : D11/12/13/16/ISX15.0 Дизел Engine Note:само се вклопуваат во модели со 1 Конектор (не одговара 4 Конектори).

За стоката

Слична стока во категоријата