0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бен Шерман Вегетаријанска Saffiano Кожа Bi-пати Padfolio Врзивно Пишување Подлога за на Училиште, на Работа, Или на Патување, Виолетова

Бен Шерман Вегетаријанска Saffiano Кожа Bi-пати Padfolio Врзивно Пишување Подлога за на Училиште, на Работа, Или

DEN 596.64
Това е достапна

Износот

【Стил ги Исполнува Функцијата】Елегантен дизајн кој лесен, безбеден џебови идеален за документи, визит-карти, патни билети, на теренот предлози & продолжува.Вклучува пен носителот & refillable пишување подлога.Лесен пристап отворен стил на градба. 【Премиум Издржливост】Внимателно стокмено вегетаријанска кожа padfolio пишување подлога со наредени внатрешни работи.Поддржани од страна на 10-годишен производителот гарантира.Идеален за денес бурните бизнис патување планови, овој документ носител е отпорен на вода и засилен со акцент крои. 【Елегантни & Професионални】 Различни внатре џебови и слотови за да се олесни вашата секојдневна употреба и бизнис патувања способни за одржување на бизнис картички, документи, резимеа, правни хартија 8.5" од 11", и пенкало. 【Совршен Подарок】идеална Денот на Таткото / Мајката Ден подарок.Претприемачите кои сака да го организира нивниот бизнис?Или свежи колеџ / средно училиште дипломирани студенти во потрага по својата прва работа?Или дури и професионалци кои патуваат многу?Ова е одличен подарок за мажите и жените!. 【Димензии】Спецификација на Производот : Големина : 12" H x 10" W x .5" D. Производ Тежина : 1.3 кг.Едноставен начин да ви помогне да останете организирани дома или во канцеларија.Боја : Виолетова.

За стоката

Слична стока во категоријата