0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tumi Унисекс Насау Писмо Подлога

Tumi Унисекс Насау Писмо Подлога

DEN 6120.00
Това е достапна

Износот

Внатрешни Карактеристики : Notepad ракав, file оддел, 4 картичка џебови, пенкало јамка.Материјал : Кожа.Димензии : 12.5" x 10.25" x 0.5"; Тежина : 1.38 lbs.Со помош на Tumi® Насау Писмо Подлога ќе се направи прекрасен првиот впечаток во вашето следно интервју или состанок на одборот.Овој софистициран office додаток кој е изработен од мека текстура кожа.Елегантни надворешноста.Внатрешни карактеристики белешка рампа, четири картичка отвори датотека оддел, и пенкало јамка.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 10 1⁄2 во Средната Ширина : 10 1⁄2 во Врвот Ширина : 10 1⁄2 во Длабочина : 3⁄4 во Висина : 12 1⁄2 во Тежина : 1 lb 15.2 оз.

За стоката

Слична стока во категоријата