0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RTGFS се Повлече-Јажиња Вежба-Опрема Еластична Фитнес-Отпор Тренингот Дом Салата Латекс-Цевка

RTGFS се Повлече-Јажиња Вежба-Опрема Еластична Фитнес-Отпор Тренингот Дом Салата Латекс-Цевка

DEN 1737.60
Това е достапна

Износот

Bodybuilding проширувач е погодна за стомачни / половината / рака / нога се водат за обука. Употребата на отпор бендови за обука не само што помага да се врати вежба, телесната тежина, изградба на мускулите, но исто така го спречува грлото на матката и lumbar болка, и постојано сте здрави. [Губење на тежината, обликот на вашето тело] : Овој отпор обука алатка вежби за рацете, стомакот, рамената, нозете и колковите. Многу погодна за стомакот, половината и на нозете, грбот, задникот, бутовите да се вежба на стомакот во исто време. ✅ Тежина : 300 грама ❤️Пакетот вклучува : ✅ 1 парче × отпор бенд јога опрема за вежбање ✅ 1 парче јога коса бенд Забелешка : ✅ Бидејќи прирачник за мерење, ве молиме 0-1033mm грешка е дозволено, ви благодариме за разбирањето. [Стомакот, Раката, Градите Вежба] : Стои или се седи. ❤ Спецификации : ✅ Производ : Педалата отпор бенд еластична се повлече јаже фитнес опрема, bodybuilding проширувач погоден за стомачни / половината / рака / нога протега телото обликување обука ✅ Големина : 20.Подобрување на stretchability и флексибилност.Идеален за остварување на стомакот, половината, нозете, грбот, колковите, бедрата, и во исто време на вежба на стомакот.

За стоката

Слична стока во категоријата