0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RTGFS Јаже-Опрема Напнатост-Јаже-Puller Вежба-Бенд Фитнес-Педалата Мулти-Функција Еластичен

RTGFS Јаже-Опрема Напнатост-Јаже-Puller Вежба-Бенд Фитнес-Педалата Мулти-Функција Еластичен

DEN 479.52
Това е достапна

Износот

❤ Спецификации : ✅ Производ : Педалата отпор бенд еластична се повлече јаже фитнес опрема, bodybuilding проширувач погоден за стомачни / половината / рака / нога протега телото обликување обука ✅ Големина : 20.84 инчи (околу 51 × 25 cm) ✅ Боја : Сина ✅ Материјал : производот е направен од еколошки пена, и цевка е направен од NBR.Многу ефикасен и лесен за употреба-можете да ги користите овие отпор вежба појас се поставува во вашиот дом, хотел соба, канцеларија, па дури и на отворено. ✅ Тежина : 300 грама ❤️Пакетот вклучува : ✅ 1 парче × отпор бенд јога опрема за вежбање ✅ 1 парче јога коса бенд Забелешка : ✅ Бидејќи прирачник за мерење, ве молиме 0-201mm грешка е дозволено, ви благодариме за разбирањето.Идеален за остварување на стомакот, половината, нозете, грбот, колковите, бедрата, и во исто време на вежба на стомакот.

За стоката

Слична стока во категоријата