0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Итар Фитнес Водат Бендови,Плетење Јога Длабоко Клеча Пилатес Е Фитнес Сила За Обука Висока Јачина Фитнес Јамка Бендови Не Се Лизга (Боја : 3 Парче Сет)

Итар Фитнес Водат Бендови,Плетење Јога Длабоко Клеча Пилатес Е Фитнес Сила За Обука Висока Јачина Фитнес Јамка

DEN 796.80
Това е достапна

Износот

Отпор бендови е најдобар избор за топло-ups, да се вежба, моќ за обука, и физикална терапија, може да ви помага да се спречи и да се опорави од повредите.Одлично за сите жени и мажи кои сакаат фитнес.Дебела еластична бенд дизајнирани да бидат издржливи и удобно.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен со супер еластичен, трајни и еко-пријателска комбинација на памук и еластична за да се направи здрав, не-токсични, без мирис, побезбедно и поудобно дека нема да држат или се водат надвор од форма.ЗА ПОЧЕТНИЦИ И НАПРЕДНИ КОРИСНИЦИ : Почетници и професионалци можат да користат среден интензитет бендови за ефективна обука.За фитнес, мускулите обука, која се протега и до загревање.ТРЕНИНГОТ НА било КАДЕ : Тренингот бендови отпор излезе со носи торба, ќе ви овозможи да ги понесете со вас било каде вашиот оди, можете да направите вашиот секојдневно да вежба, без разлика што сакате да го направите.Фитнес Јамка Бендови Одговара за рехабилитација, физиотерапија, фитнес, телото работа надвор и мускулите training NOTE : 1.Со складирање торба за удобен носат во тренингот во секое време и anywhere2.Совршен за јога, пилатес, тренинг и старт-базирани сила training3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на item4.Препорачливо е да се помине повеќе групи на вежби, група на активности 10-15 пати, 2-3 групи по day5.Поради рачни мерења на локации, може да постојат грешки на 1-3cm, ве молам прости ми.

За стоката

Слична стока во категоријата