0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RTGFS се Повлече-Јаже Вежби-Опрема Глуждот-Puller Отпор-Бендови Фитнес Спорт-Педалата Еластичен

RTGFS се Повлече-Јаже Вежби-Опрема Глуждот-Puller Отпор-Бендови Фитнес Спорт-Педалата Еластичен

DEN 499.20
Това е достапна

Износот

4 drawstrings со висока затегнувачка цврстина и еластичност како 3 drawstrings. [Стомакот, Раката, Градите Вежба] : Стои или се седи.Различни методи на употреба се погодни за различни спортови.Идеален за остварување на стомакот, половината, нозете, грбот, колковите, бедрата, и во исто време на вежба на стомакот. [Губење на тежината, обликот на вашето тело] : Овој отпор обука алатка вежби за рацете, стомакот, рамената, нозете и колковите.Тоа не само што може да вежба на телесната тежина преку нашите абдоминална тример, но исто така и обликот на вашето тело.Многу ефикасен и лесен за употреба-можете да ги користите овие отпор вежба појас се поставува во вашиот дом, хотел соба, канцеларија, па дури и на отворено.Подобрување на stretchability и флексибилност.Подарок подарок-Ова е подарок за пријателите и семејството.

За стоката

Слична стока во категоријата