0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10X T5 ЛЕР Светилки Оптоварување 74 70 37 17 2721 PC74 PC37 LED Светилки за Автомобил Внатрешни работи Мерач Табла Табла Инструмент-Таблата Индикатори (Бела)

10X T5 ЛЕР Светилки Оптоварување 74 70 37 17 2721 PC74 PC37 LED Светилки за Автомобил Внатрешни работи Мерач Табла

DEN 238.32
Това е достапна

Износот

1. Супер Светло : Пакет од 10 светилки.Прозрачна Флукс : 200lm/сијалица.Боја : Xenon Бела//Мраз Сина/Red/Сино/Розова/Зелена.Работен Напон : 12 V.Wattage : 0.5 W/сијалица. 7 PCS 4014-SMD LED Чипови, многу посветла од халоген светилки. 2. Лесен за Инсталација : FITMENT : T5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721 PC74 PC37 PC118 882 Големина. 21mm (Должина) x 7mm(База Големина).Само plug and play (репродуцирај);. 3. ШИРОКА ПРИМЕНА ОПСЕГ : Оваа сијалица може да се вклопат многу различни позиција : внатрешни работи светлина, табла светлина, инструмент-таблата светлина, мерач кластер индикатор светлина, мапата купола светлина, табличка светлина, trunk/карго светлина, вратата учтивост светлина, брзинометар светлина, броило светлина, tachometer светлина, проверете мотор светлина, клима уред укажува светилка, централната конзола светлина, суета огледало светлина, ракавица кутија светлина итн. 4. Топло совет : за некои модели на автомобили се доаѓа со боја абажур кој ќе го направи осветлување боја мал различни која е физички феномен, тоа е многу нормално;. 5. Купи со Доверба, ние обезбеди 2 години поддршка за нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем,CE, ROHS помина.Боја : Бела.

За стоката

Слична стока во категоријата