0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WLJH 6Pack Бела Цртичка Светла PC74 Пресврт Locket Штекер Оптоварување T5 LED Сијалица 37 74 2721 3030SMD Табла на Инструмент Табла Светилки,Plug and Play

WLJH 6Pack Бела Цртичка Светла PC74 Пресврт Locket Штекер Оптоварување T5 LED Сијалица 37 74 2721 3030SMD Табла

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

ПОСЕБНИ T5 ЛЕР СВЕТИЛКИ СО ПРЕСВРТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИЗАЈН, вклучувајќи 74 37 2721 инструмент-табла таблата LED светилки и t5 пресврт заклучување за многу други автомобили.LED Type : T5 3 SMD 3030 LED Чипови;боја : Бела.ИЗГРАДЕНА ВО CAN-bus ДИЗАЈН ,вграден во canbus да работат за автомобили без одбор на компјутер грешка на табла.FITMENTre во потрага по поголем приклучоци кои се вклопи 1/2" дупка,ве молиме погледнете ја нашата продавница за оние.Напон : 12 V.LED Боја : Бела.LED Type : 3 парчиња 3030 SMD.Долг Живот : +60000 часа.За Оптоварување Светилки T5 17 18 27 37 58 70 73 74 79 85 86 206 207 286 306 307 308 406 407 2721. Светла Боја : Чиста бела.Уникатен и повеќе живописни бои.Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска Температура.Побрзо времето за одговор,Не блескаво задоцнување.Подолг животен век, нерешено помалку енергија, произведуваат помалку топлина.посветла од халоген сијалица.Специјално дизајнирани за инструмент табла, радио/стерео позадина светла и внатрешното осветлување апликации или во било појавување сијалица T5 5mm оптоварување база.Овој оглас е помал мини оптоварување светилка приклучок кој одговара 3/8" или 9mm со дијаметар од дупка како фотографија покажува.Не се збуни овие приклучоци со поголеми T10 194 оптоварување приклучок кој одговара 1/2" дупка.Овој оглас е помал мини оптоварување светилка приклучок кој одговара 3/8" или 9mm со дијаметар од дупка како фотографија покажува.Не се збуни овие приклучоци со поголеми T10 194 оптоварување приклучок кој одговара 1/2" дупка.

За стоката

Слична стока во категоријата