0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WLJH T10 Led Сијалица Паркирање на Автомобил Светла Цртичка Инструмент-Таблата Кластер Мерач W5W Сијалица 2825 194 Led Пресврт Штекер PC195 PC194 PC168 200 Lumens Екстремно Светла(Сина,Pack

WLJH T10 Led Сијалица Паркирање на Автомобил Светла Цртичка Инструмент-Таблата Кластер Мерач W5W Сијалица 2825

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Квалитет - изведба - целосно replacable со ОЕМ lamps Highest светлина излез со сини LED light Twice животот на стандардот блескаво bulbs6 Pcs Сина T10 Led Светилки Со 6 Pcs T10 пресврт штекер include This е PC195 PC194 PC168,Ако сте во потрага за помали led sockets PC74 T5 74 2721 Led сијалица, кои се вклопи 3/8" Чашката дупка,ве молиме погледнете ја нашата продавница за оние.Приемници и автомобилски ентузијасти слично може да го замени вашето возило е блескаво светла со светла и долготрајни LED сијалица за уникатен и современ изглед во едноставен и економичен начин.Специјално дизајнирани за инструмент табла таблата табла светилки Индикатор и предупредување светилки.Се наменети за крајна Издржливост.Подолг животен век, нерешено помалку енергија, произведуваат помалку топлина.T10 штекер LED светилки се спореди со ОЕМ големина халоген светилки и одговара директно во повеќе сијалица големина сокети како што се : 168 175 194 2825 912 921 W5 W T10 итн.Го замени вашиот избледени табла светла со WLJH LED светла.T10 194 Led Сијалица 168 Led Светилки Светла Инструмент-Таблата Мерач Табла Таблата Led Светилки T10 Led Светилки Со Пресврт Заклучување Штекер.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Надградба Да поведе Со Едноставно Вклучете повторно во потрага по помали led sockets PC74 T5 74 2721 Led сијалица, кои се вклопи 3/8" Чашката дупка,ве молиме погледнете ја нашата продавница за оние.Подобро осветлување,Многу посветла од акции ОЕМ традиционалните халоген осветлување светилки.Процесот е толку едноставен како и отстранување на неколку панели на цртичка.Побрзо времето за одговор,не блескаво задоцнување.Тоа го направи драстична разлика во осветлување надградба на вашиот тековната осветлување во вашето возило контролната табла.ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ : Секоја Сијалица Дизајниран Со 2 Порти (Моќни 3030 Smd), 200 Lm На Крушка,12 V,Супер-Светли,(Многу Подобро Отколку На 5050 2835 1210 3014 3528 Чипсет Smd Led);6 Pcs Сина T10 Led Сијалица Со 6 Pcs Пресврт Заклучување Sockets Вклучени.

За стоката

Слична стока во категоријата