0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
RP Извонредна Моќ, FL7109 - Одговара За 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Ram меморија 1500-3500 Пикап Камион 9006 12V 51W Хром Црна Рамки Светла за Магла Само

RP Извонредна Моќ, FL7109 - Одговара За 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Ram меморија 1500-3500 Пикап Камион

DEN 2119.20
Това е достапна

Износот

Тие создаваат широк зраци на светлина, која ти овозможува да видите каде сте на чело, особено кога се вози под остри временски услови.Нашите Рс) s Side) Директна замена светлина за фабрички инсталирана осветлување, за да Заштедат време и пари со директно одговара.Ако се наоѓате себеси возење во состојба на лошата видливост, и вашето средно зраци се рефлектираат назад во вас предизвикува сјајот или ги заслепуваат ефект, треба да се избегне со користење на вашите висок греди.Ако вашата ниска греди исто така да креирате прекумерна отсјај, до точка каде што сите што можете да видите е снег, магла, дожд или прашина, а потоа сет на добра светла за магла може да ви овозможи да го видат патот.Се обезбеди истата функционалност како оригиналниот магла светилка и нема потреба да ги менувате возило за инсталација, нема инструкции се опфатени со пакетот и професионална инсталација, се препорачува.Тие создаваат широк зраци на светлина, која ти овозможува да видите каде сте на чело, особено кога се вози под остри временски услови.Сет од нови светла за магла може да се направи што повеќе видлив за другите сообраќај во текот поројниот дожд ,магла, дождливо, тешка прашина, и снежните времето.Нашите Рс) s Side) Директна замена светлина за фабрички инсталирана осветлување, за да Заштедат време и пари со директно одговара.Овие светла имаат единствен зрак форма, која обично изгледа како тесен бар.Ние нудиме разновидност на високо-квалитетни авто делови производи.100% Сосема Нов Јасно Светла за Магла одговара за 2003-2009 Dodgee Ram меморија 1500-3500 Пикап Камион.Фарови (особено висок позиционите) во споредба со светла за магла имаат тенденција да се рефлектира назад во возачка очи.Ние нудиме разновидност на високо-квалитетни авто делови производи.Сет од нови светла за магла може да се направи што повеќе видлив за другите сообраќај во текот поројниот дожд ,магла, дождливо, тешка прашина, и снежните времето.

За стоката

Слична стока во категоријата