0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cradleluc 12 Цифри LCD Дисплеј Стандардна Функција Биро Калкулатори, Глас Калкулатор, Компјутер Копчињата со Двоен Погон, Одлична за Домашни и Канцелариски Бироа

Cradleluc 12 Цифри LCD Дисплеј Стандардна Функција Биро Калкулатори, Глас Калкулатор, Компјутер Копчињата со Двоен

DEN 1555.20
Това е достапна

Износот

12 ЦИФРИ КАЛКУЛАТОР : 12 цифри направи калкулатор повеќето корисни за големи пресметки.Погоден за бизнисмен,работник,наставник,ученик или некој што треба да се направи било кој вид на пресметка од време на време.КОПЧЕТО ДИЗАЈН : Големи не-стап пластични копчето,нов материјал,се повеќе издржливи.На калкулатори усвојување на научни голема копчето дизајн во линија со употреба на човековите навики и удобно за допир.ГОЛЕМ ЕКРАН : Големи очи-аглеста,исправен екран,лесно може да се прочитаат,лесно да се носат.Разноврсна Цели : Овој калкулатор е наменета за многу прилики : бизнис,канцеларија,дома,основните буџетирање,училиште,и повеќе.Користете го за да им помогне на вашите лични финансии или само брз пресметка сесија.Повластен услуги на клиентите : Ние придаваат големо значење на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Specification : Display цифри : 12 digits Power снабдување тип : Број 7 battery Voice функција : yes Type : Desktop Applicable сцена : бизнис office Packing листата : 1x Calculator Battery(не се вклучени)Повластен услуги на клиентите : Ние придаваат големо значење на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

За стоката

Display digits:
12 digits
Power supply type:
No.7 battery
Voice function:
yes
Type:
Desktop
Applicable scene:
business office
Packing list:
1xCalculator :
Battery(not included) :
Preferential customer service:
We attach great importance to the shopping experience.If you have any questions,please contact us via email,we will reply you within 24 hours!

Слична стока во категоријата