0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Автоматско Поводник Flexi Нови Удобност XS 3 M Розова Кабелот

Автоматско Поводник Flexi Нови Удобност XS 3 M Розова Кабелот

DEN 362.16
Това е достапна

Износот

Атрактивни 3 M јаже поводник во совршено обликувани, две-обоени дизајн за кучиња до max. 8 кг.Висок носи удобност благодарение на ергономски мек зафат.Удобно ракување, благодарение на брз и сигурен одговорно краток удар систем за сопирање.Опис на производот Автоматски поводник Flexi нови удобност XS 3 M Розова кабелот Сет Содржи : НОВИ УДОБНОСТ стигнале олово, XS Кабелот 3 m, розова Saftey Јамка.

За стоката

Слична стока во категоријата