0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WHZ Милениче Цврсто Дрво Трпезариска Маса Храна за Миленичиња Сад Милениче Материјали

WHZ Милениче Цврсто Дрво Трпезариска Маса Храна за Миленичиња Сад Милениче Материјали

DEN 691.20
Това е достапна

Износот

Домашно Милениче Цврсто Дрво Трпезариска Маса Храна За Миленичиња Сад Милениче Резерви.Без мирис за лесно чистење и издржливи нерѓосувачки челик добиточна храна сад.Мулти-боја и мулти-функција милениче мантил poncho покрие крпа.Лесно да се носат и продавница, висок квалитет на ткаенина тим.Домашно милениче бања ракавици четка косата домашно милениче коса со масажа функција.WHZ1. Материјал : wood2. Склони вратот guard3. Спречи choking4. Лесно да се чисти без одгледување bacteria5. Димензии : 17.5x18.5x13 cm6. Тежина : околу 1500 грама.

За стоката

Слична стока во категоријата