0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WZWHJ Прилично Пет Чаши Убава Пет Керамички Сад Ориз Сад челична Рамка за Заштита на Цервикален ' Рбет за Средни Кучиња и Возрасни Мачки Милениче Внесувач (Боја : Сина)

WZWHJ Прилично Пет Чаши Убава Пет Керамички Сад Ориз Сад челична Рамка за Заштита на Цервикален ' Рбет за Средни

DEN 818.40
Това е достапна

Износот

Надворешноста на нашето хранење чинии се направени од високо квалитетен материјал, па можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае долго.Слободно микс храна, закуски, конзервирана храна, и вода.Подигнување на мачки исклучително, savoring живот.На whiskers на мачките се многу чувствителни, но нашата мачка сад е плиток и широк, и тоа не е лесно за мачки да се допре whiskers и носот кога јадење.Затоа, со користење на нашите мачка сад, им овозможува на вашата мачка да уживаат на задоволство на јадење.Едноставна керамички сад за мачки), reject (отфрли црна брада, нека јадат и мачките.Удобност и висина, мачката не е уморен од јадење и ги штити мачка цервикален ' рбет.Садот има добра потпора, кое го спречува непослушен домашно милениче од лесно движење на сад.Име на производ : Куче сад/мачка bowl Material : керамика+Железо frame Does не содржи животински и мачка храна, куче food Our милениче сад им овозможува на вашето омилено домашно милениче да се јаде во леснотијата и остатокот увери.Исклучителен изглед : На изглед е тркалезната и мазна, а изработката е во ред, убава и модерен, без мирис, невкусна и лесно да се чисти.

За стоката

Слична стока во категоријата