0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WCN Мода Куче Чаши за Големи Кучиња Куче Вода Сад Не Истури Куче Вода Сад Совршен Избор, Кучиња и Мачиња Милениче Внесувач (Боја : A)

WCN Мода Куче Чаши за Големи Кучиња Куче Вода Сад Не Истури Куче Вода Сад Совршен Избор, Кучиња и Мачиња Милениче

DEN 2282.40
Това е достапна

Износот

Овој внесувач е многу погодна за вашите мачки и кучиња, вашите миленици ќе го сакам тоа, тоа е лесно да се чисти.Разумен склоност агол, да обезбеди удобно јадење агол, заштита на вратот и да се спречи гушење.Висината е 5cm, што е идеално хранење висина за домашни миленици.Станот агол е повеќе погоден за домашни миленици' оригинални навики за јадење.Големите големина порцелански сад и цврсти цврсто дрво база прават тоа можно за домашни миленици да се јаде постојано и да уживате во јадењето.Висока светлина, силни и не е кревка, со чист звук перкусијата.Бука, дрво база се тешки и тешки, силна и не се лизга.Миленичиња фидер димензии се мерени рачно, може да има отстапување од 1-2 см бенефиции.Име на производ : Куче сад/мачка bowl Material : Коска Кина, Beech Does не содржи животински и мачка храна, куче food Due во различни прикази и осветлување причини, сликата може да не одговара на вистинската боја на производот.

За стоката

Слична стока во категоријата