0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тоалетка Столче Ковано Железо Златни Метални Нозе Суета Столче Модерна Мал Круг Столче за Дневна Соба Фитинг Соба, Спална соба 2113 (Боја : Сива)

Тоалетка Столче Ковано Железо Златни Метални Нозе Суета Столче Модерна Мал Круг Столче за Дневна Соба Фитинг Соба,

DEN 4067.04
Това е достапна

Износот

★ Materialsvelvet отоманската/метал.целокупната димензии : 35cm x 45cm (дијаметар x височина), капацитет е околу 150kg,нема собрание потребно. ★ Stury база карактеристики со 4 метални нозе во прав обложени злато заврши.навистина меки и удобни седишта се за вашиот избор. ★ Здрав стилски дизајн елегантни круг кружни отоманската седиште е завиткано во раскошна сомот со cushioned тапацир за врвна удобност. ★ Мултифункционален тапациран footstool може да се користи како pouffe столче, footstool, отоманската, деца столче, молзење sto. ★ Мулти-цел елегантен дизајн е совршен за шминка области и. ★ Добредојдовте во мојата продавница и да ви посакам добар ден★ Материјал : кадифе отоманската/метал.целокупната димензии : 35cm x 45cm (дијаметар x височина), капацитет е околу 150kg,нема собрание потребно.★ Мултифункционален : овој сестран сомот столче е совршен за облекување маса, модерен поднесе жалба до секој дом, додавање на различни бои и стилски атмосфера во вашата соба.★ Да зачувате простор : овој компактен дизајн е совршен за мали простори и одговара на повеќето оркестарот.модерната поднесе жалба до секој дом, дневна соба, спална соба, канцеларија, мода плакарот, den, стан и така натаму.★ Цврсти и меки : Таа има многу цврсти и меки, удобен.кога сте на одмор во спалната соба или дневна соба со еден пријател, да гледа тв, ова столче може да се користи како подножјето на возилото или како дополнителна седиште.★ За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

За стоката

Слична стока во категоријата