0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Шетач Организатор со Чаша Носители и Пелена Торба, Шетач Додатоци,Бебе Шетач Виси Торба, Голем Простор за Складирање Бебе Патна Торба

Бебе Шетач Организатор со Чаша Носители и Пелена Торба, Шетач Додатоци,Бебе Шетач Виси Торба, Голем Простор за

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Шетач caddy со 2 внатре се протега купот на носителот, што може да се стави бебе во шишиња и вашето кафе чаши во внатрешноста на оваа шетач организатор безбедно.Тој има едноставен дизајн и многу издржливи изградба на квалитетот, ова организатор е совршен бебе туш подарок што ќе направи било која мајка ми е животот полесен и повеќе организирани.Ова бебе шетач организатор торба доаѓа со 2 велкро тока, што го прави шетач организатор торба лесен за Инсталација и отстранување.На шетач организатор прави да се ослободи од тешки пелена торба и кеси.Оваа шетач организаторот може да го носи пелени, sippy првенство, копчиња, телефон, паричник, закуски, pacifier, шишиња, играчки.Големина : 8.3" x4.7" x 4.7".На лепенка дизајн, тока прави шетач организатор торба во носат-на рачна ташна.На предната маска е лесно да се отвори, многу лесен и погоден за излегување.Материјал : Оксфорд cloth Size : 21*12*12cm/8.3*4.7*4.7"Карактеристики : Мода шетач торба.Добар материјал, светлина, голем капацитет.Тоа може да се сместат вашиот телефон и паричник, и можете да го носат голем број на бебе работи, како и пелена подлога, хранење-шише, бебе играчки, бебе облека и така натаму.Во прилог на ова пелена перниче е многу погодна за шопинг или патување кога сте со бебето.Пакет се вклучени : 1pcs * шетач торба.

За стоката

Слична стока во категоријата