0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шетач Организатор Торба, Трајни Патент Дизајн Шетач Организатор со Чаша Носителот, Виси за Чадор Шетач Количка(Brown)

Шетач Организатор Торба, Трајни Патент Дизајн Шетач Организатор со Чаша Носителот, Виси за Чадор Шетач Количка(Brown)

DEN 254.16
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ова е една лента тип торба дека е виси зад бебе шетач.Торба може да се одржи шишиња на двете страни, и други мали нешта, како што хартиени крпи во средината.Тоа е погодно за пристап, средината е една торба со патент.Едноставен за употреба, се зацврсти на четири кука и јамка врз метални прачки на шетач.Може да се користи на било количка или чадор шетач, многу погодно.Карактеристики : Ова е фах тип торба дека е виси зад бебе шетач.Торба може да се одржи шишиња на двете страни, и други мали нешта, како што хартиени крпи во средината.Тоа е погодно за пристап, средината е една торба со патент.Може да се користи на било количка или чадор шетач, многу погодно.Едноставен за употреба, се зацврсти на четири кука и јамка врз метални прачки на шетач.Спецификација : Материјал : Оксфорд ткаенина Боја : Црна,Црвена,Розова,Кафена,Сина,Виолетова,Сива,Кралска Сина (Изборен) Пакет листа : 1 * Торба.

За стоката

Слична стока во категоријата