0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ГЛАВА Радикални 6R Combi Тениски Рекети Торба - 6 Тениски Рекет Опрема Duffle Торба

ГЛАВА Радикални 6R Combi Тениски Рекети Торба - 6 Тениски Рекет Опрема Duffle Торба

DEN 2616.00
Това е достапна

Износот

ГЛАВА ПЕРФОРМАНСИ : Родени надвор од револуционизира начинот на кој ние ски и да игра тенис, на ГЛАВАТА има постојано се наметнува атлетска опрема во модерната ера.Со децении искуство во сите рекети спорт; ГЛАВА нуди ништо, но врвот на тиер-понг опрема.ДО ШЕСТ RACQUETS : опрема торба е главната рекети прегради нуди доволно простор за до 6 racquets.Чувајте ги вашите racquets соодветно заштитени и играње како нови за сезони за да се дојде.ДОВОЛНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Две пространа прегради и два големи надвор додаток џебови обезбеди можете да чувате вашите предмети само каде што им треба, додека контрола на климата технологија УПТ+ штити вашиот racquets против екстремни температури.ПОВЕЌЕ НОСАТ ОПЦИИ : Со лесно прилагодливи ремени, атлетски торба може да биде случајно превртува на рамото или врши како ранец.СПЕЦИФИКАЦИИ : спортски duffle торба мерки 79 x 34 x 26 и се направени од издржлив материјал кој ќе застане да годишни времиња " на употреба.РАДИКАЛНИТЕ 6 R COMBI доаѓа со најновите иновации, нов colorway појавување на ГЛАВАТА е нов РАДИКАЛЕН рекети серијата, и многу простор.Две пространа прегради и два големи надвор додаток џебови обезбеди можете да чувате вашите предмети само каде што им треба, додека контрола на климата технологија УПТ+ штити вашиот racquets против екстремни температури.Удобно носат систем ви овозможува да се фрли на РАДИКАЛНИ 6 R COMBI преку рамото или на вашиот грб.

За стоката

Слична стока во категоријата